برتری الجزیره مقابل تراکتور سازی در پایان نیمه اول
نویسنده : ، موضوعات : گوناگون ، 6 ماه پیش ارسال شده

تیم الجزیره امارات در نیمه اول مقابل میزبان خود به برری رسید.

به گزارش پاساژ ایرانی ، تیم‌های تراکتورسازی و الجزیره امارات از ساعت ۱۶ امروز در گروه A لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مقابل یکدیگر به میدان رفته اند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان در نیمه اول به پایان رسید.

گل تیم الجزیره امارات توسط رومارینیو در دقیقه ۴۴ به ثمر رسید.

داور این دیدار به سالم رشید در دقیقه ۳۹ از الجزیره امارات کارت زرد نشان داد.

ترکیب تراکتور سازی: جوردی آلمیدا، محمد نادری ( از دقیقه ۴۵- عارف آقاسی)، محمدرضا مهدی زاده ، محمد ایران‌پوریان، محمد مسلمی‌پور، علی طاهران ، مهدی مهدی پور، مهدی کیانی،دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان و ارسلان مطهری

ترکیب الجزیره امارات: علی خسیف، موسالم فایض، مبارک بووسووفا، سلیم رشید، محمد الموسلمی، خلفان مبارک الشمسی، یعقوب الحسینی، زاید العامری، رومارینهو، خلیفا مبارک . سلیم علی

دقایق حساس:

ارسال بازیکنان تراکتور سازی در دقیقه ۶ این دیدار از سمت راست زمین مسابقه به احسان پهلوان رسیده و این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن چند بازیکن، ضربه اش را به سوی دروازه الجزیره امارات ارسال کرد که توپ تبدیل به کرنر شد.

ارسال ارسلان مطهری در دقیقه ۱۲ این دیدار از خط دفاع الجزیره فرار کرد ولی در ادامه مدافع تیم میهمان توانست وی را متوقف کند. داور در این صحنه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

رومارینیو در دقیقه ۲۱ این دیدار در محطوه جریمه تراکتور سازی صاحب توپ شد که این بازیکن پس از کنترول توپ توانست توپ را در اختیار سالم فایض قرار بدهد ولی شوت این بازیکن با اختلاف نسبت به دروازه تراکتور سازی به بیرون رفت.

مهدی کیانی در دقیقه ۲۸ این دیدار از طریق محمد مسلمی پور صاحب توپ شد که شوت این بازیکن تبدیل به گل نشد.

ارسال محمد ایران پوریان در دقیقه ۳۴ به ارسلان مطهری رسیده و این بازیکن با ضربه سر توپ را به سمت دروازه الجزیره ارسال کرد ولی مدافعان این تیم توانستند توپ را دفع کنند.

ارسال مهدی پور در دقیقه ۳۸ توسط بازیکنان الجزیره دفع شد که در ادامه شوت زیبای احسان پهلوان با واکنش دروازه بان الجزیره راهی کرنر شد.

شرح گل:

بازیکنان تیم الجزیره امارات در دقیقه ۴۲ این دیدار توپ را با پاس در عمق در اختیار رومارینیو در داخل محوطه جریمه تراکتور سازی قرار دادند و این بازیکن در موقعیت تک به تک توانست دروازه تیم میزبان را باز کند.

منبع: ۹۰TV

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پاساژ ایرانی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس