برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
نویسنده : ، موضوعات : گوناگون ، 1 هفته پیش ارسال شده

جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود.

به گزارش پاساژ ایرانی ، جام جهانی روسیه قرار است از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. برنامه و ساعت دقیق برگزاری بازیهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را با هم مرور می‌کنیم:

بازی اول: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران – مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

بازی دوم: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران – اسپانیا ورزشگاه کازان

بازی سوم: ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران – پرتغال ورزشگاه سارانسک

 

برنامه کامل بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ به ترتیب:

مرحله گروهی:

پنجشنبه ۲۴ خرداد
روسیه – عربستان، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه A )/ ورزشگاه لوژنیکی

 

جمعه ۲۵ خرداد
مصر – اروگوئه، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه A)/ ورزشگاه اکاترینبورگ
ایران – مراکش، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه B)/ ورزشگاه سن پترزبورگ
اسپانیا – پرتغال، ساعت ۲۲:۳۰ ( گروهB )/ ورزشگاه ورزشگاه سوچی

 

شنبه ۲۶ خرداد
فرانسه – استرالیا، ساعت ۱۴:۳۰ (گروه C)/ ورزشگاه کازان
آرژانتین – ایسلند، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه D)/ ورزشگاه اسپارتاک
پرو – دانمارک، ساعت ۲۰:۳۰(گروه C)/ ورزشگاه سارانسک
کرواسی – نیجریه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه D)/ ورزشگاه کالینینگراد

 

یکشنبه ۲۷ خرداد
کاستاریکا – صربستان، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه E )/ ورزشگاه سامارا
آلمان – مکزیک، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه F)/ ورزشگاه لوژنیکی
برزیل – سوئیس، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه E)/ ورزشگاه روستوف

 

دوشنبه ۲۸ خرداد
سوئد – کره‌جنوبی، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه F)/ ورزشگاه نیژنی نووگورود
بلژیک – پاناما، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه G)/ ورزشگاه سوچی
انگلیس – تونس، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه G)/ ورزشگاه وولگوگارد

 

سه‌شنبه ۲۹ خرداد
لهستان – سنگال، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه H)/ ورزشگاه اسپارتاک
کلمبیا – ژاپن، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه H)/ ورزشگاه سارانسک
روسیه – مصر، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه A)/ ورزشگاه سن پترزبورگ

 

چهارشنبه ۳۰ خرداد
پرتغال – مراکش، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه B)/ ورزشگاه لوژنیکی
اروگوئه – عربستان، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه A)/ ورزشگاه روستوف
ایران – اسپانیا، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه B)/ ورزشگاه کازان

 

پنجشنبه ۳۱ خرداد
فرانسه – پرو، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه C)/ ورزشگاه اکاترینبورگ
استرالیا – دانمارک، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه C)/ ورزشگاه سامارا
آرژانتین – کرواسی، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه D)/ ورزشگاه نیژنی نووگورود

 

جمعه اول تیر
برزیل – کاستاریکا، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه E)/ ورزشگاه سن پترزبورگ
ایسلند – نیجریه، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه D)/ ورزشگاه وولگوگارد
سوئیس – صربستان، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه E)/ ورزشگاه کالینینگراد

 

شنبه ۲ تیر
بلژیک – تونس، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه G)/ ورزشگاه اسپارتاک
کره‌جنوبی – مکزیک، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه F)/ ورزشگاه روستوف
آلمان – سوئد، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه F)/ ورزشگاه سوچی

 

یکشنبه ۳ تیر
انگلیس – پاناما، ساعت ۱۶:۳۰ (گروه G)/ ورزشگاه نیژنی نووگورود
ژاپن – سنگال، ساعت ۱۹:۳۰ (گروه H)/ ورزشگاه اکاترینبورگ
لهستان – کلمبیا، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه H)/ ورزشگاه کازان

 

دوشنبه ۴ تیر
اروگوئه – روسیه، ساعت ۱۸:۳۰ (گروه A)/ ورزشگاه سامارا
عربستان – مصر، ساعت ۱۸:۳۰ (گروه A)/ ورزشگاه وولگوگارد
ایران – پرتغال، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه B)/ ورزشگاه سارانسک
مراکش – اسپانیا، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه B)/ ورزشگاه کالینینگراد

 

سه‌شنبه ۵ تیر
دانمارک – فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰ (گروه C)/ ورزشگاه لوژنیکی
استرالیا – پرو، ساعت ۱۸:۳۰ (گروه C)/ ورزشگاه سوچی
آرژانتین – نیجریه، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه D)/ ورزشگاه سن پترزبورگ
کرواسی – ایسلند، ساعت ۲۲:۳۰ (گروه D)/ ورزشگاه روستوف

 

چهارشنبه ۶ تیر
کره‌جنوبی – آلمان، ساعت ۱۸:۳۰ (گروه F)/ ورزشگاه کازان
مکزیک – سوئد، ساعت ۱۸:۳۰ (گروه F)/ ورزشگاه اکاترینبورگ
صربستان – برزیل، ساعت ۲۲:۳۰(گروه E)/ ورزشگاه اسپارتاک
سوئیس – کاستاریکا، ساعت ۲۲:۳۰(گروه E)/ ورزشگاه نیژنی

 

پنجشنبه ۷ تیر
ژاپن – لهستان، ساعت ۱۸:۳۰ (گروه H)/ ورزشگاه وولگوگارد
کلمبیا – سنگال، ساعت ۱۸:۳۰(گروه H)/ ورزشگاه سامارا
انگلیس – بلژیک، ساعت ۲۲:۳۰(گروه G)/ ورزشگاه کالینینگراد
پاناما – تونس، ساعت ۲۲:۳۰(گروه G)/ ورزشگاه سارانسک

مرحله یک‌هشتم نهایی

شنبه ۹ تیر
دیدار شماره ۵۰ / تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D ،ساعت ۱۸:۳۰/ ورزشگاه کازان آره‌نا
دیدار شماره ۴۹ / تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B ،ساعت ۲۲:۳۰/ ورزشگاه فیشت

یکشنبه ۱۰ تیر
دیدار شماره ۵۱ / تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A ،ساعت ۱۸:۳۰/ ورزشگاه لوژنیکی
دیدار شماره ۵۲ / تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C ،ساعت ۲۲:۳۰/ ورزشگاه نیژنی نووگورود

دوشنبه ۱۱ تیر
دیدار شماره ۵۳ / تیم اول گروه E – تیم دوم گروه F ،ساعت ۱۸:۳۰/ ورزشگاه سامارا آره‌نا
دیدار شماره ۵۴ / تیم اول گروه G – تیم دوم گروه H ،ساعت ۲۲:۳۰/ ورزشگاه روستوف آره‌نا

سه‌شنبه ۱۲ تیر
دیدار شماره ۵۵ / تیم اول گروه F – تیم دوم گروه E ، ساعت ۱۸:۳۰/ ورزشگاه سن پترزبورگ
دیدار شماره ۵۶ / تیم دوم گروه G – تیم اول گروه H، ساعت ۲۲:۳۰/ ورزشگاه اسپارتاک

مرحله یک‌چهارم نهایی

جمعه ۱۵ تیر
دیدار شماره ۵۷ / برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰، ساعت ۱۸:۳۰/ ورزشگاه نیژنی نورگورود
دیدار شماره ۵۸ / برنده بازی ۵۳ – برنده بازی ۵۴، ساعت ۲۲:۳۰ / ورزشگاه کازان آره‌نا

 

شنبه ۱۶ تیر
دیدار شماره ۶۰ / برنده بازی ۵۵ – برنده بازی ۵۶، ساعت ۱۸:۳۰ / ورزشگاه سامارا آکه‌نا
دیدار شماره ۵۹ / برنده بازی ۵۱ – برنده بازی ۵۲، ساعت ۲۲:۳۰/ ورزشگاه فیشت

مرحله نیمه‌نهایی

سه‌شنبه ۱۹ تیر
دیدار شماره ۶۱ / برنده بازی ۵۷ – برنده بازی ۵۸، ساعت ۲۲:۳۰/ ورزشگاه سن‌پترزبورگ

 

چهارشنبه ۲۰ تیر
دیدار شماره ۶۲ / برنده بازی ۵۹ – برنده بازی ۶۰، ساعت ۲۲:۳۰/ ورزشگاه لوژنیکی

بازی رده‌بندی

شنبه ۲۳ تیر
دیدار شماره ۶۳ / بازنده بازی ۶۱ – بازنده بازی ۶۲، ساعت ۱۸:۳۰/ ورزشگاه سن پترزبورگ

بازی فینال

یکشنبه ۲۴ تیر
دیدار شماره ۶۴/ برنده بازی ۶۱ – برنده بازی ۶۲، ساعت ۱۹:۳۰/ ورزشگاه لوژنیکی

 

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پاساژ ایرانی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس