سوپر جونیور کره جنوبی در دبی + بیوگرافی و تصاویر
نویسنده : ، موضوعات : گوناگون ، 5 ماه پیش ارسال شده

گروه موسیقی پسرانه سوپر جونیور یکی از گروههای موسیقی در کره جنوبی می باشد که مابین جوانان و نوجوانان جهان و همینطور ایرانیان شناخته شده است .

گروه سوپر جونیور بعد از حدود ۲ سال, اجرای کنسرت هایشان را از اول آوریل ۲۰۱۸ آغاز کردند و یکی از اجراهای خود را در دبی انجام دادند که با استقبال جوانان اماراتی و همینطور ایرانی که در آنجا حضور داشتند مواجه شد .

ویدیویی از سلفی لی دونگهه و طرفداران در دبی 

گروه سوپر جونیور یک گروه موسیقی پسرانهٔ اهل کرهٔ جنوبی است که در سال ۲۰۰۵ توسّط لی سومان، مؤسس اس. ام. اینترتینمنت شکل گرفت. با پاساژ ایرانی همراه باشید تا بیشتر با این گروه آشنا شوید .

معرفی کامل گروه سوپر جونیور :

 گروه سوپر جونیور در سال ۲۰۰۵، توسّط لی سومان، مؤسس اس. ام. اینترتینمنت در کره جنوبی شکل گرفت.
این گروه در ابتدا با حضور ۱۲ عضو، ای‌توک، هی‌چل، هان‌ گنگ، یه‌سونگ، کانگ‌این، شین‌دونگ، سونگ‌مین، اون‌هیوک، دونگ‌هه، شی‌وون، ری‌یوک و کی‌بوم آغاز بکار کرد. کیوهیون هم سال ۲۰۰۶ به گروه پیوست.
در آوریل ۲۰۰۸، زیرمجموعهٔ چینی سوپر جونیور-ام تشکیل شد که اعضای آن عبارت بود از: هان‌کیونگ، شیوون، دونگ‌هه، کیوهیون، ریووک، هنری و ژومی. این زیر گروه، به موفق‌ترین زیرگروه سوپر جونیور تبدیل شد و به دنبال انتشار اولین آلبوم خود، «ابَر دختر»، در چین به محبوبیت چشمگیری دست یافت.
پنج عضو سوپر جونیور-تی به همراه یه‌سونگ، زیرمجموعهٔ «سوپر جونیور-اچ» را تشکیل دادند. این گروه اولین آلبوم چندآهنگه خود را در ۵ ژوئن ۲۰۰۸ منتشر کرد.

مشکلات اعضای سوپر جونیور در ابتدای خوانندگی :

شروع به کار گروه سوپر جونیور با انتقادهای فراوان و سرزنش های پی در پی همراه شد زیرا در آن زمان در کره ی جنوبی تشکیل گروهی با این جمعیت زیاد مرسوم نبود و منتقدان اعتقاد داشتند اداره کردن گروهی با این جمعیت زیاد و متشکل از ۱۲ پسر با عقاید و رفتارهای متفاوت به لیدری فوق العاده قدرتمند نیاز دارد و ” لی توک “جوان که لیدر این گروه بود از عهده ی این کار بر نمی آید .
با تمام سختی های پیش رویشان آنها یک هدف بزرگ داشتند و آن جهانی شدن بود بنابراین در برابر مخالفان سر خم نکردند مدتی بعد کمپانی تصمیم گرفت که عضو دیگری بر گروه بیفزاید که این چندان به مزاج اعضای گروه خوش نیامد زیرا آنان که ۵ سال دوران کارآموزیشان را با هم گذرانده بودند بیش از اندازه با هم صمیمی شده بودند و پذیرفتن عضوی جدید قطعا برایشان کار سختی بود .
به هرحال ” چو کیوهیون ” ۱۸ ساله به عنوان عضو جدید و کوچکترین عضو گروه وارد سوپر جونیور شد 
گرچه برای او هم بسیار سخت بود که در گروهی کار کند که از او به هیچ عنوان استقبال نشد و به زور پذیرفته شد .

تصادف چو کیوهیون :

یکی از روزها که تعدادی از اعضای سوپر جونیور به سمت مکانی در حرکت بودند راننده ی ماشین تعادل حرکت را از دست می دهد و ماشین سرنگون می شود.
در این تصادف سهمناک کیوهیون عضو کوچک گروه دچار شکستگی نصف دنده ها و پارگی شش و جراحات و زخم های عمیقی می شود و لیدر گروه ,لی توک , حدود ۱۷۰ بخیه می خورد.
در این حادثه به اعضای گروه شوک زیادی وارد می شود زیرا دکترها از زنده ماندن عضو کوچکشان قطع امید می کنند .
پدر کیوهیون که از سیاستمداران و خانواده های ثروتمند کره ی جنوبی بود برای زنده ماندن تنها پسرش دست به کار می شود .
متخصصان برای یکی از جراحی ها مجبور بودند که حنجره ی کیوهیون را پاره کنند ولی این کار به قیمت از دست دادن صدایش برای وی تمام می شد.
اما پدر او با این کار به شدت مخالفت کرد زیرا می دانست که رویای پسرش با از دست دادن صدایش نابود می شود اندکی بعد دکتری پیدا شد که ادعا می کرد می تواند او را از طریق دیگری عمل کند که به صدای او آسیبی نرسد و بنابراین پدرش نیز با پرداخت هزینه ی زیادی این جراحی را قبول کرد. بهبودی کیوهیون ۵ ماه طول کشید و او به گروه بازگشت , گروهی که حالا قدر یکدیگر را می دانستند .

شهرت جهانی گروه سوپر جونیور و اعضایش :

به جرات می توان گفت با بیرون دادن آلبوم  sorry sorry در سال ۲۰۰۹ آنها به شهرت جهانی رسیدند اما بعد از آن دو نفر از اعضا به دلیل مشکلاتی که کمپانی برای آنها به وجود آورده بود مجبور به ترک گروه شدند و گروه با رفتن ” هانگنگ “و ” کیبوم” ۱۱  نفره شد .

آنان از معدود گروه های تحصیل کرده ی کره هستند . همه ی آنان علاوه بر موسیقی در رشته های دیگری نیز به تحصیل ادامه دادند.” لی توک “در رشته ی مهندسی , “لی دونگهه” در رشته ی حسابداری ,” لی هیوکجه” در رشته ی پزشکی ,” چوی سیوون “در رشته ی مدیریت و “چو کیوهیون “که علاوه بر استادیاری در رشته ی ریاضی در دانشگاه , در رشته ی وکالت هم مشغول به تحصیل بود, تحصیلات خود را به اتمام رساندند.

سوپر جونیور گروهی است که توانست از آسیا به جوایز جهانی دست یابد آنها دیگر نه به عنوان یک گروه بلکه به عنوان یک خانواده به تک تک هدف ها و آرزوهایشان رسیدند و سه سال متوالی به عنوان بهترین گروه جهان شناخته شدند .

آلبوم های گروه سوپر جونیور :

سوپرجونیور۰۵ (۲۰۰۵)
پول، پول!  (۲۰۰۷)
ببخشید، ببخشید (۲۰۰۹)
بونامانا (۲۰۱۰)
آقای ساده (۲۰۱۱)
جذّاب، رها و تک (۲۰۱۲)
قهرمان (۲۰۱۳)
ماماسیتا (۲۰۱۴)
شیطان (۲۰۱۵)

200905130837081002_1

super-junior-m

super_junior_2011_by_subterraneantv-d3ii54z-630x3541

super-junior-super-junior-2336223-1024-768

Super-Junior-K-R-Y-concert-in-Seoul-cho-kyuhyun-19476048-500-720

140625-sj-award-news

Super-Junior

54306394

گروه سوپر جونیور

” بیوگرافی چوی شیوون یکی از اعضای سوپر جونیور “

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پاساژ ایرانی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس