ویکتوریا پلژن ۰ – ۵ رئال مادرید ؛ خروج رئال از بحران
نویسنده : ، موضوعات : گوناگون ، 6 روز پیش ارسال شده

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

شب گذشته تیم رئال مادرید در ورزشگاه ویکتوریا پلژن مهمان این تیم بود که توانست با ۵ گل این تیم را در هم بشکند .

به گزارش پاساژ ایرانی ، بازی دو تیم ویکتوریا پلژن و رئال مادرید شب گذشته ( چهارشنبه ) برگزار شد و تیم رئال با ۵ گل ، دست پر از این بازی خارج شد .

نیمه اول

تیم پلژن دقایق ابتدایی بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه ۹ به گل اول خود برسد . روی حرکت خوب و ارسال هروسوفسکی به روی دروازه ، توپ به کاسمیرو برخورد کرد و می رفت که دروازه خودی باز شود که توپ به تیرک دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

تیم رئال مادرید رفته رفته بهتر می شد و موقعیت های بهتری را روی دروازه ایجاد می کرد . در دقیقه ۱۹ رئال مادرید روی یک ضربه آزاد می توانست به گل اول برسد که ضربه سر گرت بیل توسط هروسکا دروازه بان پلژن برگشت داده شد ولی داور اعلام آفساید کرد و بازی از دروازه تیم پلژن دوباره به گردش افتاد .

BENZEMA ویکتوریا پلژن 0   5 رئال مادرید ؛ خروج رئال از بحران

گل اول رئال مادرید در دقیقه ۲۰ زده شد . کریم بنزمای نا آماده این روز های تیم رئال مادرید ، روی یک حرکت انفرادی عالی توانست مدافعین پیش رویش را بردارد و با یک ضربه زیبا دروازه پلژن را باز کند .

CASEMIRO ویکتوریا پلژن 0   5 رئال مادرید ؛ خروج رئال از بحران

تنها ۲ دقیقه بعد رئال توسط کاسمیرو به گل دوم رسید . ارسال عالی کروس به روی دروازه به کاسمیرو رسید و این بازیکن با یک ضربه سر دقیق توانست دروازه ویکتوریا پلژن را برای بار دوم باز کند .

در دقیقه ۲۸ روی حرکت بیل و شوت سنگین این بازیکن ، دروازه بان تیم ویکتوریا پلژن موفق به دریافت کامل توپ نشد و توپ از دستانش جدا شد و کریم بنزما را در موقعیت گل زنی قرار داد ولی ضربخ کریم بنزما با تکل عالی مدافع تیم پلژن همراه شد و توپ به کرنر فرستاده شد .

گل سوم رئال مادرید در دقیقه ۳۷ به ثمر رسید . ارسال کوتاه کرنر از سمت چپ با سانتر زیبای سبایوس همراه شد و توپ به بیل رسید که این بازیکن نیز با یک ضربه سر توپ را در اختیار بنزما قرار داد و کریم بنزما نیز با ضربه سر دروازه تیم پلژن را باز کرد .

BALE 1 ویکتوریا پلژن 0   5 رئال مادرید ؛ خروج رئال از بحران

تیم رئال مادرید دست بردار نبود . در دقیقه ۳۹ گل چهارم رئال نیز به ثمر رسید . حرکت وازکز و پاس این بازیکن برای ریگویلون ، او را در موقعیت ارسال قرار داد و کریم بنزما با ضربه سر به سمت عقب توپ را به بیل رساند و بیل نیز با یک ضربه فنی ساده دروازه تیم پلژن را برای بار چهارم باز کرد .

نیمه دوم

نیمه دوم را نیز پلژن بهتر آغاز کرد و حملاتی را بر روی دروازه رئال تدارک دید . در دقیقه ۵۱ کوری با یک شوت از راه دور دروازه رئال مادرید را تهدید کرد که با واکنش خوب تیبو کورتوا همراه شد و توپ به کرنر فرستاده شد .

KROOS ویکتوریا پلژن 0   5 رئال مادرید ؛ خروج رئال از بحران

گل پنجم رئال در دقیقه ۶۷ به ثمر رسید . روی یک ضد حمله ، وینیسیوس اقدام به جلو بردن توپ کرد و توپ را به کروس رساند و کروس نیز با یک ضربه چیپ فنی دروازه تیم پلژن را برای بار پنجم باز کرد .

در دقیقه ۷۸ پلژن می توانست یکی از گل ها را برگشت بدهد . روی ارسال توپ از سمت چپ بر روی دروازه رئال مادرید و هوشیاری ریگویلون ، کوری نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند و توپ در اختیار کورتوا قرار گرفت .

رئال مادرید در دقیقه ۹۱ به گل ششم هم رسید ولی داور به اشتباه آفساید اعلام کرد . پاس تو در از ایسکو برای بیل و پاس بیل برای وازکز ، لوکاس وازکز را در موقعیت گل زنی قرار داد و این بازیکن دروازه را باز کرد ولی داور آفساید وازکز را اعلام کرد و گل پذیرفته نشد در حالی که مدافع پلژن آفساید را پر کرده بود .

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پاساژ ایرانی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس