یوونتوس ۱ – ۲ منچستر یونایتد ؛ بانوی پیر طعم باخت را چشید
نویسنده : ، موضوعات : گوناگون ، 7 روز پیش ارسال شده

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

شب گذشته بازی دو تیم یوونتوس و منچستر یونایتد در ورزشگاه آلیانز برگزار شد و تیم یونایتد در دقایق پایانی موفق شد پیروز شود .

به گزارش پاساژ ایرانی ، شب گذشته ( چهارشنبه ) بازی دو تیم یوونتوس و منچستر یونایتد برگزار شد و تیم یونایتد موفق شد با گل های دقایق پایانی اش بازی باخته را پیروز شود .

نیمه اول

بازی طبق معمول همیشگی تیم های تحت سرمربی گری خوزه مورینیو ، دفاعی آغاز شد . منچستر یونایتد چشم به ضد حملات و ضربه های آزاد داشت و بیشتر در کار دفاعی حضور داشت . از طرفی تیم یوونتوس نیز حمله هایی نصفه و نیمه و بدون هیچ گونه خطر جدی روی دروازه منچستر یونایتد ترتیب می داد .

SANCHEZ یوونتوس 1   2 منچستر یونایتد ؛ بانوی پیر طعم باخت را چشید

اولین موقعیت جدی منچستر یونایتد روی فرار سانچز و پاس ماتیچ بوجود آمد ولی ارسال ماتیچ بلند بود و سانچز به توپ نرسید .

در دقیقه ۳۰ ضربه ایستگاهی برای منچستر یونایتد بوجود آمد که ضربه سانچز به دیوار دفاعی برخورد کرد و برگشت داده شد و در سمت مقابل با رسیدن توپ به دیبالا تبدیل به یک ضد حمله برای تیم یوونتوس شد . پاس دیبالا به خدیرا سرعت بالایی داشت و موقعیت مناسبی که می توانست ایجاد شود از بین رفت و خدیرا با یک شوت از خارج محوطه جریمه ، توپ را به دستان داوید دخیا سپرد .

در دقیقه ۳۳ ، روی حرکت کوادرادو و سر توپ این بازیکن ، کوادرادو اقدام به ارسال توپ به محوطه جریمه کرد که توپ به پای ماتیج برخورد کرد و تغییر جهت داد و در حال ورود به دروازه بود که با واکنش عالی دخیا همراه شد و توپ به گل تبدیل نشد .

روی جدی ترین حمله تیم یوونتوس در نیمه اول ، پاس دی شیلیو به رونالدو رسید و پاس کات بک رونالدو به درون محوطه جریمه ، خدیرا را صاحب موقعیت کرد که ضربه خدیرا با برخورد توپ به تیرک دروازه به بیرون رفت .

نیمه دوم

تیم یوونتوس در نیمه دوم بازی را بهتر آغاز کرد ولی کمی بد شانس بود . در دقیقه ۴۹ بازی ، روی ضربه فنی پائولو دیبالا به سمت دروازه یونایتد ، داوید دخیا مسیر حرکت توپ تا دروازه را فقط تماشا کرد و اقدام به واکنش نکرد ولی توپ با برخورد به تیرک افقی دروازه به گل تبدیل نشد تا دخیا نفس راحتی بکشد .

RONALDO 1 یوونتوس 1   2 منچستر یونایتد ؛ بانوی پیر طعم باخت را چشید

بالاخره تیم یوونتوس در دقیقه ۶۵ به گل رسید . لئوناردو بونوچی که در دادن پاس های هوایی از زمین خودی به سمت دروازه حریف تبحر خاصی دارد ، با یک ارسال تماشایی به داخل محوطه جریمه ، رونالدو را صاحب موقعیت کرد و کریستیانو رونالدو نیز با یک ضربه والی زیبا دروازه دخیا را باز کرد .

در ادامه و در دقیقه ۶۷ ، تیم یوونتوس می توانست توسط پیانیچ به گل دوم برسد . پاس کات بک کریستیانو رونالدو برای پیانیچ به ضربه سر ضرب این بازیکن همراه شد ولی واکنش بی نظیر دخیا مانع باز شدن دروازه شد .

در دقیقه ۷۴ این بار نوبت کوادرادو بود تا موقعیت عالی ایجاد شده توسط رونالدو را خراب کند . روی یک ضد حمله توپ توسط کوادرادو به رونالدو رسید و رونالدو درون محوطه جریمه توپ را به کوادرادو رساند ولی ضربه کوادرادو درست از روی نقطه پنالتی بدون هیچ مدافع مزاحمی ، از بالای دروازه منچستر یونایتد به بیرون رفت .

MATA یوونتوس 1   2 منچستر یونایتد ؛ بانوی پیر طعم باخت را چشید

در دقیقه ۸۴ دقیقا روی قوس محوطه جریمه ، روی پل پوگبا خطا اعلام شد و خوان ماتا پشت توپ ایستاد . این بازیکن خوش نقش اسپانیایی در دقیقه ۸۶ با یک ضربه زیبا و دیدنی موفق شد دروازه تیم یوونتوس را به زیبایی باز کند تا حساب کار برابر یک شود .

گل برتری منچستر یونایتد در دقیقه ۸۹ به ثمر رسید . باز هم روی ارسال یک ضربه آزاد از سمت چپ بر روی دروازه یوونتوس ، در آن شلوغی توپ به الکس ساندرو برخورد کرد و وارد دروازه تیم یوونتوس شد .

بازی در نهایت با برتری تیم منچستر یونایتد در برابر یوونتوس به پایان رسید .

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پاساژ ایرانی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس